Bilim ve teknoloji Co, LTD gelişmedir önce profesyonel bir geliştirme, üretim, bileşenleri, Mika Kalorifer ısıtma aletleri, üretime 1997 yılında, 1997 özel yabancı satışları, ayarlamak için bir company.Company gibi Isıtma PTC satışı Shenzhen tiancheng ithalat ve ihracat ticaret şirketi. Bir profesyonel teknik ekip ve çok teknik deneyimi var. 2000 yılında TÜV sertifikasyon kuruluşları ISO 9001 uluslararası kalite sistem belgelendirme şirket geçti. Birçok ürün almak UL, CSA, TUV, CQC güvenlik sertifikasyonu. Bizim bağımsız araştırma ve ürün geliştirme Ulusal patent elde. Ürünler için iç satılmaktadır ve yurt dışında kalitesi mükemmel, istikrarlı. Ürün kalitesi ve Müşteri Hizmetleri çok dikkat şirketidir. Makul öneri ve profesyonel öğretim sağlamak için merak ve para kazanmak müşteriler etkinleştirin. Keşke daha fazla vermek kullanın ve umut PTC ile.

Şirketin ürünleri şunlardır:

1. her türlü bileşenleri Isıtma PTC termostat yapısını. Gibi: PTC seramik Isıtma tabletleri, yalıtım paketi türü PTC ısıtıcı, alüminyum kabuk türü PTC ısıtıcı, seramik kabuk kalıp PTC ısıtıcı, darbe kuru tip hava ısıtıcı, hava konveksiyon hava ısıtıcı, vb. Düz saçlar için saç kıvırıcı, kalorifer, Klima, Isıtma kurutma makinesi, sivrisinek katil, lezzet, araba soğuk başlangıç ön Isıtma, elektrikli araba klima sistemi, dizel ön Isıtma, pil, pil, elektrik nemlendirici, elektrik kontrol kabin moistureproof Isıtma, elektrikli ısıtma yüzeyi (plaka), Masaj, termal terapi aleti, sol silah, sıcak kahve, sıcak süt, gıda fermantasyon, Ayak Banyosu, su ısıtıcıları, sıcak su dokunun, KaiShuiHu, vs.

2. seramik plaka, düzleştirme için kullanılan Isıtma yapıştırma makinesi, vb.

3. elektrikli ısıtıcı, Mika ısıtma elemanı, Isıtma, kurutma ısıtıcı, soba ışık dalga halojen tüp, tüp ısıtıcı, PVC tel ve tel kombinasyonu Isıtma karbon fiber akıllı klozet kapağı

4. patent faydalı model saç ürünleri (dokunmatik tuşlar kaynak ücretsiz) için denetim devre kartı her türlü yaygın olarak kullanılan bağımsız kontrol etsin

5. uygulama gibi PTC ürünlerin gelişimi: sıcak vücut masaj terapisi, ılık, el ısıtıcısı, Bacak ısıtıcıları, sivrisinek katil, vb.

6. nem giderici ateş

7. alüminyum folyo ateş

8. konveksiyon Isıtma

9. Isıtma sarmalı

10. Kalorifer

11. nemlendirici saç ısı borusu

12. Kalorifer Isıtma

13. Mika Isıtma

14. zeki tuvalet koltuk ateş tel, ateş