Elektrik İzoleli PTC Hava Isıtma Elemanı

Elektrik İzoleli PTC Hava Isıtma Elemanı
Ürün ayrıntıları
TianChengQianHai elektrik yalıtımlı ptc hava ısıtma elemanı imalat ve pazarlama konusunda uzmanlaşmış bir ISO 9001 sertifikalı bir şirkettir. Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olan fabrikamız ayrıca size ücretsiz numune, özel hizmet ve teklif danışma hizmeti sunmaktadır.

Elektrik İzoleli PTC Hava Isıtma ElemanıTemel bilgi

  • Boyut: Özelleştirilmiş

  • Tip: Hava Isıtma Elemanı

  • Vat: özelleştirilmiş

  • Nakliye Paketi: Karton

  • Kökenli: Guang dong, çin

  • Belgelendirme: ISO9001, ce

  • Gerilim: Özelleştirilmiş

  • HS Kodu: 851680000

  • Uygulama: Klima, sıcak hava perdesi makinesi, kurutucu, kurutucu, nem gidericiler, hava ısıtıcı, otomobil vb.

Ürün Açıklaması:
PTC ısıtıcı, bir PTC seramik ısıtma elemanı ve alüminyum bileşenler kullanan, PTC ısıtıcı olarak adlandırılır.
Galvanizli çelik levha, paslanmaz çelik oluklu yay levha, galvanizli levha, tek katmanlı alüminyum kanatlar, PTC ısıtma parçası, çift alüminyum kanatlar, nikel bakır elektrot terminali ve PPS yüksek sıcaklık plastik elektrot kılıfından oluşur. U şeklindeki oluklu yüzgecin benimsenmesi ve ısı dağılım hızını iyileştirmesi ve hem yapışkan hem de mekanik avantajlarını birleştirmesinden dolayı ürün, PTC ısıtma elemanına çeşitli ısı, elektrik, kuvvetli bağlanma kuvveti ile tam dikkatini verir, Isı iletkenliği, mükemmel ısı dağılımı, yüksek verim, güvenli ve güvenilir. PTC ısıtıcı tipi küçük ısıl direnç, yüksek ısı transfer verimi avantajlarına sahiptir ve bir tür otomatik sabit sıcaklık ve elektrikli ısıtıcıdır. Ve öne çıkan özelliklerinden biri, fan arızasının dönmesinin durması durumunda, PTC ısıtıcıdaki yeterli ısı eksikliği nedeniyle, gücünün otomatik olarak keskin bir şekilde düşmesidir. Bu zamanda, ısıtıcının yüzey sıcaklığı, "kırmızı" fenomeninin elektrikli ısıtma tüpü tipi ısıtıcı yüzeyi gibi üretmek için, Curie sıcaklığının çevresinde (genel olarak 250 ° C) korunur.


Bizimle iletişime geçin:

Kişi: Jane

E-posta: jane@tcqh-cn.com

WhatsApp: +13215236565

WeChat: hlj287974713


Hot Tags: elektrik yalıtımlı ptc hava ısıtma elemanı, Çin, tedarikçiler, fabrika, üreticiler, özelleştirilmiş, tırnak, ücretsiz örnek
Sorgulama

You Might Also Like